Vážení rodiče,
letošní farní tábor se (doufejme) uskuteční od 7. do 14. srpna v Sobotíně. Program bude stavěný na děti cca od první třídy do 14 let, mladší zájemce budeme řešit individuálně, ale určitě napište. Přihláška se podává elektronicky zde.
V dohledné době po jejím podání (nejvýše tak 2-3 dny) by vám měl dojít potvrzovací mail; od toho okamžiku máte na táboře určitě zarezervované místo. Další mail vám pošleme v květnu, až bude jasné, zda tábor bude moct být – v něm budou podrobnější informace, mj. platební údaje a papírová verzi přihlášky (kterou stačí dodat až při odjezdu).
Cena je 2300 Kč za první dítě, za každé další dítě se od ceny odečte 300 Kč (tj. druhé dítě platí jen 2000, třetí 1700, čtvrté 1400,…); kdyby se vám nějak výrazně hodila sleva, neváhejte se ozvat.
Máte-li jakékoli otázky či připomínky, napište mi prosím na mail vojtik.john@seznam.cz, nejlépe s předmětem „FT 2021“ (aby se, když budu zrovna delší dobu mimo dosah internetu, takové zprávy daly automaticky přeposílat někomu, kdo je vyřídí místo mě).

Díky,
Vojtěch John